سمانه عبدی

سمانه عبدی

به نام ایزد

بنده سمانه عبدی (مِه) .متولد پانزدهم خرداد ۱۳۶۳.به خاطر شغل پدر مهمان شهرهای مختلفی بودیم.قرعه ی من به دیار قم افتاد.در شهر قم میان خانواده ای گرم و شلوغ و صمیمی زمینی شدم.
مادر تمامی درکم از مهر و عشق در دنیاست.پدری مهربان و صبور و خانواده ای گرم دارم.
طعم شیرین عشق را در اوج نوجوانی چشیدم، زیباترین و مقدس ترین حس دنیا که تا ابد میهمان قلبم خواهد بود.همسری فرهیخته وموفق دارم و ثمره این عشق پسری پرشور که تمام دلیل بودن در دنیاست.
از زمانی که درک درستی از زندگی پیدا کردم به مطالعه و کتابخوانی پرداختم.به هنر عشق میورزم و همین خواندن ها عشق به نوشتن را در وجودم برانگیخت.سعی کردم از بیشتر سبک های ادبی و نگارشی ایران و جهان مطالعه داشته باشم.

سالهای زیادی دلنوشته ،شعر ، داستان های کوتاه را برای خودم نگاه داشتم .البته به توصیه ی اساتید و دوستان بزرگوار هنوز مجموعه شعر یا داستانی به چاپ نرساندم چون عقیده دارم زمانی باید آثارمان را به چاپ برسانیم که هر وقت کتابمان را ورق زدیم هیچ حس پشیمانی از وجود حتی یک کلمه در شعرها و… در قلبمان به وجود نیاید.
با خواندن اشعار و نوشته های دوستان در فضای اینترنتی و مجازی به پخش نوشته هایم علاقمند شدم.
اشعارم را در سایت شعر نو به ثبت رساندم و برخی از اشعار کوتاه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشتم.به دعوت جناب آقای نوید فلاحی با پریسکه آشنا شدم.خیلی خرسندم که توانستم سبکی که سالها علاقه به سرودنش داشتم را پیدا کنم.

با خواندن پریسکه های دوستان و اساتید بزرگوار جناب علیرضا بهرهی و…علاقه به سرودن در وجودم صد چندان شد.امیدوارم در این راه در کنار اساتید و دوستان بزرگوار بتوانم در این سبک پیشرفت کنم.

با تشکر از مدیرت سایت صفحه ی پریسکه

انار نه تاک در دلم کاشته ای
در یک بعداز ظهر پاییزی
تورا به پیاله ای از شراب آن
دعوت خواهم کرد

سمانه عبدی

 

نمونه اشعار سمانه عبدی

(Visited 259 times, 1 visits today)
۱+